Ponuka služieb

Pripravujete spoločenskú akciu, kongres, výstavu alebo organizujete vo vašej firme dni zdravej výživy, či Vianočný večierok? Práve pre vás je naša ponuka prípravy smoothies nápojov.

Čo je smoothies?

Smoothie je nápoj, ktorý sa pripravuje rozmixovaním celého ovocia. Tento nápoj je zdravý a hlavne veľmi chutný. Jedná sa hustú šťavu, ktorá dodá množstvo vitamínov a vlákniny, ale tiež čiastočne zasýti. Výhodou oproti šťave pripravenej na odšťavovači je práve vyššia prítomnosť vlákniny, ako aj fakt, že smoothies vydržia čerstvé omnoho dlhšie.

Prečítajte si viac informácií v časti Často kladené otázky.

Naša ponuka smoothies nápojov

Zaujala vás predstava ponúknuť svojim zamestancom (v práci), obchodným partnerom (na konferencii) alebo budúcim spolupracovníkom (napríklad na výstave) chutný a zároveň zdravý nápoj?

Najčastejšie si naši klienti objednávajú práve pri takýchto príležitostiach a to s príchuťami:

  • berry (jahoda-černica)
  • jahoda
  • čučoriedka
  • ananás
  • mango
  • banán
  • malina

Pričom najčastejšia je veľkosť 300ml zväčša v pekných umelohmotných pohároch s vypuklým viečkom a slamkou. Samozrejme poskytujeme aj riešenie pri predpoklade účastníkov napríklad nad 1000. V takom prípade sa väčšinou volia objemy 200ml. Ak by vám však z akéhokoľvek dôvodu nevyhovovali práve umelohmotné poháre, po dohode je možná ich náhrada za sklo.

Smoothies je možné pripravovať na mieste, prípadne ho doviezť hotové priamo na akciu (vami definovanú adresu).

Organizujete udalosť?

Plánujete organizáciu firemnej udalosti, eventu alebo napríklad dňa detí? Radi Vám pomôžeme vytvoriť zaujímavú ponuku nápojov a smoothies pre vašich zamestnancov, partnerov a ostatných návštevníkov. Využiť tak pri organizácii udalosti môžete naše dlhoročné skúsenosti a osvedčenú ponuku nápojov. Taktiež pre vás radi pripravíme aj špeciálnu ponuku na mieru. Stačí nam len vaša požiadavka a radi pre vás všetko namiešame a otestujeme.

Zaujala vás naša ponuka?

Kontaktujte nás telefonicky alebo mailom prípadne využite náš kontaktný formulár.