Naši zákazníci

Starostlivosť o zákazníkov, je u nás na prvom mieste. Naši zamestnanci Vám vždy radi a ochotne pripravia čerstvé a chutné kokteily, a to samozrejme podľa našich receptúr. Samozrejmosťou je tiež namiešanie tohto nápoja priamo pred vašimi očami.

Máte chuť na niečo originálne? Prispôsobíme sa vašim chúťkam.

Ak máte chuť na niečo špeciálne, na niečo, čo ste neobjavili v našej ponuke nápojov, sme tu pre vás. Stačí si jednoducho nadiktovať vlastnú kombináciu, ktorú vám naši pracovníci namiešajú. Sme radi, keď môžeme splniť každé želanie, pravdaže v rámci našich možností :-)

Záleží nám aj na vašom názore, preto neváhajte a podeľte sa s nami s nápadmi. Uvítame každú radou, ktorá nám pomôže byť stále lepšími.

Na počiatku boli mamičky s deťmi

Prvotnou myšlienkou pre vznik a otvorenie nášho „stánku zdravia a výbornej chuti“ bolo pomôcť mamičkám s deťmi. Ponúknuť im a ich deťom zdravý nápoj bez „bubliniek“, všetkých tých chemických prísad a tiež bez nevyhnutného vysedávania v reštauráciách a caffé baroch. Naše nápoje a šaláty servírujeme do jednorazových obalov, ktoré si zákazník berie so sebou.

Teší nás, že sa nám táto predstava splnila. Dnes to oceňujú nielen mamičky, ale aj športovci, biznismeni, ľudia pracujúci v kancelárii či osobnosti známe zo šou biznisu.

Spokojní klienti