Ako fungujeme

Pre našich klientov pripravujeme ponuku na mieru na základe konzultácií. Základom každého nášho návrhu sú roky skúseností overené praxou. Pre klientov sme tak oporou nielen pri vytváraní nápojových lístkov, ale aj pri obsluhe a servírovaní.

V jednoduchosti by sa náš proces dal zhrnúť do základných krokov:

  • Navrhneme s vami optimálny lístok. Zistíme si s vami dôležité informácie a pomôžeme s tvorbou chutných nápojov a smoothies. Môžeme sa držať zabehnutej klasiky z našej ponuky alebo spoločne vytvoriť nové spojenia ingrediencií. Všetko samozrejme vopred otestujeme a vyladíme chute, aby sme na vašom evente išli na istotu.
  • Pripravíme nápoje na mieste alebo vám ich prinesieme naservírované. Je len na vás aká forma vám najviac vyhovuje. Ak bude záujem, veľmi radi a ochotne pripravíme čerstvé šťavy priamo na mieste. Spravíme menšiu "show" a porozprávame sa s návštevníkmi alebo vašimi zamestnancami o pozitívnych čerstvých štiav a smoothies.
  • Po nás ostane vždy čisto. Sme hrdí na to, keď po nás ostáva miesto upratané a bez nečistôt, či odpadu. Preto sa môžete spoľahnúť, že na mieste konania firemnej akcie, dňa detí alebo iného eventu vám po sebe pekne upraceme.