Nová webová stránka

21. 07. 2011

Máme za sebou polovicu leta a najkrajšieho slnečného počasia. Teda obdobia dovoleniek, leňošenia, opaľovania na pláží a kúpania. Proste obdobie relaxu a pohody, okorenené krásnymi slnečnými dňami. Fitmix však svoju energiu vynakladá trochu inak :)

Myslíme na Vás našich zákazníkov, ktorí sú vždy radi infomovaní o našich akciách, či už pripravovaných alebo aktuálnych. A práve preto sme pristúpili ku zmodernizovaniu celej našej webovej stránky. Rozhodli sme sa využiť potenciál dnešnej doby (internetu) a poskytovať vám čerstvé informácie (čerstvé ako naše nápoje) na tomto mieste.

Ak nás už neaký ten čas sledujete, navštevujete naše prevádzky a vychutnávate si zdravie v podobe našich koktejlov, možne ste už na túto stránku zablúdili. Pre tých z vás je preto prvá viditeľná zmena v grafickej podobe :) Áno, zrak vás neklame a zmenili sme vyzáž nášho webového sídla.

Rozhodli sme sa však aj pre ďalšie zmeny. Doplnili sme množstvo informácií hlavne do častí 100% ovocné a zeleninové šťavy a 100% ovocné šťavy EXCLUSIVE. Premostili sme jednotlivé zloženia koktejlov na informácie v týchto kategóriách. Spustili sme novú galériu aj s novými fotkami. Alebo si môžete všimnúť, že teraz vám náš systém odporúča kokteily, ovocné / zeleninové šťavy a iný sortiment z nášho nápojového lístka.

Preto pevne veríme, že naše úsilie oceníte, a že túto stránku budete často navštevovať. Veď predsa, kde inde sa dozviete pripravované akcie skôr ako tu? :)